Inhalt

صنعت گردشگری و توسعه زیرساخت گردشگری

  • Tehran
گردشگری و توسعه زیرساخت گردشگری، 1 الی 4 مهر ماه 1398، تهران، ایران

توسعه بخش گردشگری یکی از اولویت های اصلی در ایران است. این کشور به شرکت های اتریشی فرصت های گوناگونی برای کمک به توسعه این بخش ارائه می دهد. این رویداد بخشی از برنامه  بین المللی سازی "go-international" است – سرمایه گذاری توسط وزارت فدرال دیجیتال و امور اقتصادی و اتاق بازرگانی فدرال اتریش.

ایران با استفاده از اکوسیستم های متنوع خود از کوه های مرتفع و مناظر بیابانی تا سواحل توسعه نیافته، تجربه ای غنی از سفر را به گردشگران خارجی عرضه می کند بطوریکه بتوانند شاهد هزاران سال سابقه تاریخی و فرهنگی این کشور باشند. با این حال، مهمان نوازی بینظیر ایرانیان، مسلما بزرگ ترین جاذبه برای مسافران است.

اگرچه خود ایرانیان نیز از سفر در ایران لذت می برند، زیرساخت های گردشگری اغلب توسعه نیافته اند. به غیر از "مثلث طلایی" (اصفهان - شیراز - یزد)، امکانات توریستی اغلب قدیمی یا تنها به میزان محدودی وجود دارند.

عجیب آنکه، به دلیل وضعیت دشوار موجود در ایران هم از لحاظ سیاسی و هم از لحاظ اقتصادی، این کشور فرصت های بیشتری برای عرضه دارد: از یک سو، ایران به دلیل سقوط ارزش ریال، به مقصدی جذاب تر برای بازدید کنندگان خارجی تبدیل شده و از سوی دیگر، بسیاری از ایرانیان خود را مجبور به صرف تعطیلات در داخل کشور به جای سفر به خارج از کشورمی بینند. با وجود آنکه سفرهای خارجی برای ایرانیان مطلوب تر است، اما اینگونه سفرها هر روز گران تر و پیچیده تر می شوند. بنابراین بخش بازرگانی سفارت اتریش در تهران، از تاریخ 23 الی 26 سپتامبر (1 الی 4 مهر ماه 1398)، اقدام به برگزاری نمایشگاه صنعت گردشگری نموده است. ما از همه شرکت های اتریشی که در زمینه صنعت گردشگری و اوقات فراغت فعال هستند دعوت می نمائیم تا در این رویداد که بر زمینه های زیر تمرکز دارد، شرکت نمایند:

  1. برنامه ریزی، زیرساخت و قطعات یدکی برای امکاناتی مانند اتومبیل های کابلی، ورزشگاه ها، پارک های تفریحی، استراحتگاه ها و هتل ها
  2. تجهیزات کوهنوردان، رنجرها، پرسنل نجات کوهستان
  3.  آموزش در زمینه های گردشگری، مدیریت هتل، آموزش راهنمایان کوهستان و مربیان اسکی
  4. مفاهیم و ابزارهای بازاریابی برای موزه های ایران، بازاریابی مقصد با تاکید بر اکوتوریسم، سفرهای ماجراجویی، سفرهای بیابانی
  5. ارائه پیشنهادات گردشگری به شرکت های اتریشی علاقمند به ارائه یا گسترش گزینه های گردشگری در ایران  

به عنوان یک شرکت کننده، شما محصولات و خدمات خود را به شرکت ها و مؤسسات ایرانی در کارگاه های آموزشی ارائه خواهید داد. مقیاس و مفهوم این کارگاه ها بنا بر نیازهای خاص شما برنامه ریزی می شوند. دعوت از مشتریان بالقوه ایرانی نیز قابل برنامه ریزی است.

همزمان، سفارت اتریش در تهران، با همکاری دانشگاه علم و فرهنگ اقدام به برگزاری همایش گردشگری می نماید. این همایش، توجه مردم ایران را به این موضوع افزایش داده و علاوه بر آن یک وجهه علمی نیز به نمایشگاه خواهد داد. 

• فرم ثبت نام

شرایط

• هزینه ثبت نام

  • برای اعضا: متعاقبا اعلام خواهد شد

• برای افراد غیر عضو