Inhalt

فناوری پزشکی اتریش در سراسر جهان حائز اهمیت است

از تجهیزات تشخیص پزشکی و ابزارهای دندانپزشکی گرفته تا ساخت و مدیریت بیمارستان های بزرگ، فناوری پزشکی اتریش حرف اول را می زند.

© ADVANTAGE AUSTRIA
© ADVANTAGE AUSTRIA
listen
فناوری پزشکی علوم طبیعی (Life Sciences) از مهم ترین بخش های اقتصادی قرن ٢١ به حساب می آیند. توسعه جمعیت، پیشرفت پزشکی و چالش ادغام مداوم نوآوری ها تقاضا برای راه حل های جدید در زمینه سلامت و پزشکی را افزایش می دهند. در چند سال اخیر به ویژه دیجیتالی شدن نقش بسیار مهمی ایفا کرده است.

کسی که بتواند دراین محیط پویا پیشنهاد یا خدمات خود را سازگار ارائه دهد، قطعأ می تواند خود را در هر جای جهان اثبات کند. تولیدکنندگان اتریشی با دانش فنی خود در زمره برترین های بین المللی قرار دارند. در طول دهه گذشته اتریش خود را به عنوان قطب صنعت علوم طبیعی تثبیت و رشد قابل توجهی را تجربه کرده است . شرکت های نوآور از شبکه ای متراکم از مؤسسات عالی دانشگاهی و همچنین از حضور شرکت های پیشرو جهانی فعال در این زمینه بهره مند می شوند.

طبق آخرین آمار گردش مالی تمام ٥٥٤ شرکت فعال در این صنعت بالغ بر ٤٤/۸ میلیارد یورو بوده است. صنعت فناوری پزشکی در اتریش بسیار متنوع است. همچنین شرکت های چند ملیتی دفاتر مرکزی یا تأسیسات تولیدی خود را در این کشور بنا نهاده اند تا از موقعیت جغرافیایی اتریش در قلب اروپا بهره ببرند. عامل موفقیت دیگر همکاری نزدیک بین تولیدکنندگان، عرضه کنندگان و ارائه دهندگان خدمات است. از آزمایش های قند خون گرفته تا صندلی های چرخدار، از سی تی اسکن گرفته تا سرنگ و فناوری هوشمند شرکت های فناوری پزشکی اتریشی شهرت بسیار خوبی کسب کرده اند.

اتریش یکی از کشورهایی است که بیشترین هزینه های سلامت را در رابطه با تولید ناخالص داخلی دارد و یکی از بهترین سیستم های سلامت جهان را اداره می کند. بنابراین جای تعجب نیست که همچنین تقاضای جهانی برای خدمات سلامت از اتریش به طور مداوم در حال رشد است، چه از لحاظ عمل های جراحی، توانبخشی و پیشگیری از بیماری ها و چه در زمینه رفاهی.

برای اطلاعات بیشتر در مورد شرکت های برتر و پیشنهادات همکاری به شماره جدید نشریه FRESH VIEW ما مراجعه کنید.