Inhalt

 روز باز آژانس سرمایه گذاری اتریش 2021: اتریش - مرکز ارتباطات و فناوری اطلاعات و نوآوری در قلب اروپا، 11 مارس، 9 صبح الی 5 بعد از ظهر، کنفرانس آنلاین

کنفرانس امسال با شکوفایی ارتباطات و فناوری اطلاعات و چشم انداز نوآوری اتریش برگزار می شود و کارشناسان ، بنیان گذاران و سرمایه گذاران آینده را گرد هم می آورد.

© ADVANTAGE AUSTRIA
© ADVANTAGE AUSTRIA
listen

اتریش با حمایت قدرتمند دولت، زمینه تحقیق ، توسعه و سرمایه گذاری پر رونقی را در جهت همکاری تولیدی بین صنعت و علم فراهم می آورد. رتبه بندی نوآوری کمیسیون اتحادیه اروپا در سال 2020 (رتبه بندی نوآوری اروپا ، EIS) نیز به اتریش امتیازات خوبی در این زمینه داده است.

 European Innovation Scoreboard, EIS 

اتریش به عنوان یک مکان تجاری دارای مجموعه های استراتژیک شرکت های پیشرو جهانی در بخش های علوم زندگی، ICT، مهندسی، خدمات، رسانه های دیجیتالی و کالاهای مصرفی است. در این دوران سخت، اتریش دارای مزیت های رقابتی در سراسر جهان است.

ABA - آژانس سرمایه گذاری در اتریش در روز باز، اتریش را به عنوان یک مکان تجاری جذاب معرفی می کند. در این کنفرانس، اطلاعاتی در مورد فرصت ها و مزایا ارائه می شود، بنیانگذاران بین المللی که قبلاً در اتریش تجارت خود را با موفقیت انجام داده اند ، معرفی می شوند و از شما برای تبادل نظر 1: 1 با کارشناسان و سایر شرکت کنندگان دعوت می شود. مصاحبه های یک به یک به زبان های انگلیسی، چینی، ایتالیایی، روسی و اسپانیایی صورت می پذیرند.

ABA – Invest in Austria

جزئیات دقیق تر پیرامون برنامه کنفرانس و ثبت نام در وب سایت: 

 Veranstaltungswebsit