Inhalt

اتریش با کارخانه های هوشمند و ساخت تاسیسات در حال معرفی خود در عرصه جهانی است 

سازندگان تاسیسات و متخصصان اتوماسیون اتریش با راه حل های نوآورانه سفارشی با بالاترین کیفیت، تامین کنندگان بازارهای جهانی هستند. 

© Gong Hangxu Getty Images
© Gong Hangxu Getty Images
listen

جای تعجب نیست که مشتریان بین المللی قدردان برتری و تخصص مهندسی تاسیسات اتریش هستند، چرا که بهترین و با کیفیت ترین خدمات را دریافت می کنند، از طراحی پروژه، مهندسی و نصب گرفته تا تحویل نهائی تاسیسات. 


شرکت های اتریشی فعال در بخش ساخت کارخانه/کارخانه های هوشمند از مشتریان خود در سراسر جهان پشتیبانی می کنند: نزدیکی به مشتری در امر صادرات خدمات فوق تخصصی، امتیاز بالائی محسوب می شود. از دیگر عوامل موفقیت این شرکت ها می توان به کارکنان بسیار ماهر، برنامه های تحقیق و توسعه فشرده، مهارت های قابل توجه در دیجیتال سازی کل فرایندهای تولید و تخصص خاص در راه حل های صنعت 4.0 اشاره نمود.


مهندسان ساخت تاسیسات در اتریش از دانش بالائی برخوردار بوده و نه تنها به مدرنیزه سازی بخش های مهم تولیدی مانند خودروسازی، نساجی، مواد غذایی و صنایع هواپیمایی می پردازند، بلکه مدرنیزاسیون را در زمینه های دیگر نیز ارتقاء می دهند، به عنوان مثال در صنایع فلزی، پلاستیک و معدن یا دیگ های بخار، موتورها، توربین ها و سیستم های گرمایشی و تهویه مطبوع. 


دامنه فعالیت در زمینه کارخانه هوشمند بسیار گسترده بوده و در همه موارد از تولید مواد افزودنی و الکترونیک تا امنیت و ایمنی را در بر می گیرد. شرکت های مشاوره ای و الکترونیکی اتریش نیز بر روی موضوعاتی مانند اتوماسیون و صنعت 4.0 کار کرده و اکنون در زمره بهترین ها محسوب می شوند.


با اینوجود اتریش نه تنها مرکز فناوری های بین االمللی است، بلکه به داشتن تعداد زیادی از استارت آپ ها و قهرمانان بالقوه مباهات می کند که قادر هستند در عرصه بین المللی با سایر شرکت ها به رقابت بپردازند.


صنعت ماشین آلات و فلزات اتریش با دارا بودن 136000 کارمند و ارزش تولید نزدیک به 40 میلیارد یورو، بزرگ ترین کارفرمای صنعتی اتریش است و از نرخ صادرات به میزان 81٪ برخوردار است.


اطلاعات بیشتر در مورد شرکت های برتر، همراه با برخی نکات و پیشنهادات در مورد همکاری های آینده، در آخرین نسخه نشریه دید تازه در دسترس شما قرار می گیرد.  

 FRESH VIEW on Smart Factory, NO 170 (PDF, 16.9MB)