Inhalt

بنیاد ENERGY GLOBE به بهترین پروژه های زیست محیطی جهان جایزه می دهد: مراسم اعطای جایزه بصورت مجازی، 5 ژوئن 2021، از 5 عصر (به وقت تابستانی اروپای مرکزی)

هدف از اهدای این جایزه، معرفی پروژه های ابتکاری و پایدار به عموم مردم است، زیرا: در حال حاضر راه حل های زیادی برای بسیاری از مشکلات زیست محیطی وجود دارد.

© Energy Globe
© Energy Globe
listen

پنجم ژوئن روز جهانی محیط زیست است. در مجموع حدود 150 کشور در این اقدام جهانی شرکت می کنند. در تمام قاره ها، مردم یک نشان مشترک برای رویکرد صرفه جویی در مصرف منابع در سیاره ما دارند.

جای تعجب نیست که بنیاد ENERGY GLOBE بهترین پروژه های زیست محیطی جهان را در این روز (از ساعت 5 بعد از ظهر) در  

 www.energyglobe.info

به جهان معرفی می کند.

پروژه های معرفی شده به طرز چشمگیری نشانگر آنند که چگونه می توان از محیط زیست محافظت کرد و آینده ای را که ارزش زیستن دارد برای نسل های بعدی ایجاد نمود. گزینش توسط هیات داوران بین المللی انرژی گلوب صورت گرفته است. هر قاره دارای یک نماینده است. این هیات شامل سیاستمداران هندی، وزیران متعدد، فعالان محیط زیست، فعالان حقوق زنان و نویسنده مانکا گاندی است. 

جایزه Energy Globe، یک ابتکار شخصی اتریشی، از سال 2000 هر ساله اهدا می شود و در حال حاضر با بیش از 180 کشور شرکت کننده مهم ترین جایزه زیست محیطی جهان است. هر ساله بین 2000 تا 3000 پروژه به دبیرخانه این رویداد ارسال می شوند.

شعار این رویداد بی نظیر ارائه راهکارهایی برای حفاظت از محیط زیست و گردآوری مشاغل و مصرف کنندگان به روشی هماهنگ است.

علاوه بر ADVANTAGE AUSTRIA، یونیدو، اتاق جهانی پلت فرم، وزارت محیط زیست اتریش ، Amiblu و Club of Rome نیز از جایزه انرژی گلوب حمایت می کنند.

مراسم مجازی اهدای جوایز در 5 ژوئن 2021 (به وقت تابستانی اروپای مرکزی) برگزار می شود. در

 www.energyglobe.info 

حضور داشته باشید و از این طریق الگویی برای یک سیاست زیست محیطی و آب و هوایی پایدار بوجود آورید.