Inhalt

اجلاس جهانی اتریش 2021: کنفرانس و پلت فرم B2B، از 10صبح الی 5 عصر (به وقت تابستانی اروپای مرکزی)، 1 ژوئیه 2021 در وین بصورت آنلاین

این کنفرانس بین المللی صحنه ای برای معرفی و نمایش پروژه های آب و هوائی فراهم آورده و به شرکت کنندگان فرصتی برای مقایسه می دهد. شعار امسال این است: سیاره سالم - مردم سالم.

© ADVANTAGE AUSTRIA
© ADVANTAGE AUSTRIA
listen

اجلاس جهانی سالانه اتریش

 Austrian World Summit

میعادگاهی برای دیدار شخصیت های برجسته دنیای سیاست، تجارت و زندگی عمومی به همراه شرکت های تازه تاسیس، کارشناسان و چهره های برجسته از مناطق و شهرهای مختلف است. هدف از این تمرین، تقویت مشارکت ها و مقایسه یادداشت های مربوط به تجربیات و ایده ها است، بدین ترتیب پروژه های پایدار حفاظت از آب و هوا با سرعت بیشتری به مرحله اجرا درمی آیند.


ارائه پروژه های موفق و پایدار از حوزه های انرژی و حفاظت از آب و هوا در مرکز توجه خواهند بود.

همچنین ویترینی برای نمایش راه حل های نوآورانه فناوری برای مقابله با آلودگی محیط زیست وجود دارد که ممکن است به کاهش پیامدهای منفی برای سلامتی انسان کمک کند.

سایر مباحث شامل تأمین مالی آب و هوا برای شهرها و مناطق، برنامه های حفاظت از آب و هوا در ایالات متحده آمریکا، معامله سبز اروپا و رویكردهای جدید ارتباطات مربوط به تغییر اقلیم خواهد بود.

این رویداد امسال یک بار دیگر گزینه مشارکت مجازی را به نمایش می گذارد: بیش از 1200 نفر فرصت تماشای زنده را دارند و در عین حال با سایر شرکت کنندگان به صورت آنلاین چت می کنند یا جلسات دو جانبه مجازی را با گروه ها یا افراد برگزار می کنند. در بعد از ظهر پانل میزگرد بحث نیز از طریق چت قابل مشاهده است.

شرکت در این رویداد رایگان بوده و ثبت نام تا 28 ژوئن 2021 امکان پذیر است.

پلت فرم ملاقات های B2B به عنوان بخشی از کمپین جهانی بین المللی سازی، ابتکار مشترکی است که توسط وزارت فدرال دیجیتال سازی و امور اقتصادی اتریش و اتاق اقتصادی اتریش، سازماندهی شده است.