Inhalt

GoStudent: یک اسب شاخدار بلند پرواز

پلتفرم تدریس آنلاین اتریشی GoStudent یک رکورد جهانی دیگر به ثبت رسانده است: پس از سرمایه گذاری 300 میلیون یورویی، ارزش این استارتاپ اکنون 3 میلیارد دلار است.

© GoStudent
© GoStudent
listen

GoStudent پیش از این در ژوئن 2021، زمانی که پس از سرمایه گذاری بیش از 200 میلیون یورو به یک تک شاخ تبدیل شد، سرفصل اخبار را به خود اختصاص داده بود.

 GoStudent

این مسیر موفقیت‌آمیز تا ابتدای سال جاری ادامه یافته و پلتفرم تدریس آنلاین اتریش با سرمایه‌گذاری 300 میلیون یورو، بزرگ ترین مبلغ سرمایه‌گذاری شده در یک استارت‌آپ اتریشی را به خود اختصاص داد. این سرمایه گذاری ارزش پلتفرم GoStudent را دو برابر کرده و در حال حاضر به 3 میلیارد دلار رسانده است.

همه چیز در سال 2015 با جلسات آموزشی ارائه شده از طریق سرویس پیام رسان آغاز شد. GoStudent که اکنون به یک پلتفرم مطالعه دیجیتال تبدیل شده، دوره های فردی شهریه ای را در کلاس های مجازی برای تمامی موضوعات، مقاطع تحصیلی و انواع مدارس ارائه می دهد. ماموریت آنها از زمان تأسیس، کمک به کودکان در توسعه توانایی های بالقوه خود با ارائه پشتیبانی در طول مسیر آموزشی و اطمینان از داشتن مربی مناسب در کنار کودکان بوده است. بیش از 1300 کارمند و بیش از 15000 مربی در بیش از 20 مکان به این منظور مشغول به کار هستند. در سال 2021 هر ماه حدود 1.5 میلیون ساعت تدریس خصوصی رزرو شده است.


بازارهای اصلی GoStudent آلمان، اتریش و سوئیس هستند، اما این شرکت در مناطق دورتر نیز فعالیت خود را آغاز کرده است (کانادا، مکزیک، شیلی و کلمبیا). توسعه بیشتر برای سال جاری برنامه ریزی شده، و بلندپروازی کاملا واضح است: GoStudent می خواهد در زمینه تدریس خصوصی در رتبه اول جهانی قرار گیرد.