Inhalt

اجلاس جهانی اتریش 2022: کنفرانس و پلتفرم جلسات B2B، چهاردهم ژوئن 2022، از ساعت 9:30 صبح (CEST/CEST)، در وین و آنلاین

مانند هر سال، مخاطبان بین المللی می توانند در انتظار کنفرانسی جالب از جمله فرصت ایجاد شبکه باشند. همه چیز به نام پروژه های حفاظت از اقلیم پایدار.

© Schwarzenegger Climate Initiative
© Schwarzenegger Climate Initiative
listen

30 سال پیش، "اجلاس زمین در ریودوژانیرو"  برگزار شد: 154 کشور بر سر یک توافقنامه بین المللی زیست محیطی برای مبارزه با "مداخله خطرناک انسان در سیستم آب و هوایی" توافق کردند. این اجلاس پایه و اساس دیپلماسی آب و هوایی مدرن را ایجاد کرد.

با این حال، انتشار گازهای گلخانه ای همچنان در حال افزایش است و اثرات سوء تغییرات آب و هوائی و آلودگی هوا به طور فزاینده ای به امری مهم و حیاتی تبدیل می شوند.

در سایه بحران‌ها و ترس‌های کنونی، اجلاس جهانی اتریش 2022 آگاهانه می‌کوشد با شعار امسال «ایجاد امید - اقدام الهام‌بخش» تاثیری مثبت جهت ایجاد آینده‌ای پایدار بگذارد.

 Austrian World Summit 2022

موضوعات شامل بحران ها و درگیری ها، فرآیندهای تحول صنعتی و راه حل های دیجیتالی برای ارتباطات و تولید مواد غذایی پایدار می شوند. پروژه های موفق پایدار و همچنین راه حل های فن آوری نوآورانه در برابر آلودگی محیط زیست معرفی می شوند.

مانند هر سال، شخصیت های برجسته از سیاست، تجارت و جامعه مدنی، استارت آپ ها، بازیگران از مناطق و شهرها و همچنین کارشناسان به تبادل تجربیات و ایده ها می پردازند. به این ترتیب، می بایست پروژه های حفاظت از اقلیم پایدار  سریعتر راه اندازی شوند.

ADVANTAGE AUSTRIA بار دیگر شریک افتخار این رویداد درجه یک است.

امسال نیز فرصت شرکت به صورت مجازی وجود دارد: تا 1200 نفر این امکان را دارند که پخش زنده را تماشا کرده و همزمان با سایر شرکت کنندگان گفتگو نموده یا جلسات دوجانبه فردی یا گروهی را به صورت آنلاین برگزار نمایند.

 virtuell teilzunehmen

شرکت در این کنفرانس رایگان است. 

کنفرانس به زبان انگلیسی برگزار می گردد.

ثبت نام تا تاریخ 14 ژوئن 2022 امکان پذیر است.

Anmeldung