Inhalt

جایزه صادرات ٢٠٢٢: برترین صادرکنندگان اتریش در کانون توجه عموم

ADVANTAGE AUSTRIAاز شرکت های اتریشی که مشارکت بین المللی آنها موجب رشد اقتصادی، شکوفایی و اشتغال می شود، تجلیل کرد.

© Frank Helmrich Photographie
© Frank Helmrich Photographie
listen

در این رویداد دستاوردهای صادراتی سال گذشته ارزیابی و جوایز در پنج دسته اهدا می شوند.

دستیابی به جایگاهی معتبر در بازارهای جهانی، توسعه یک شبکه کارآمد در خارج از کشور یا ایفای نقش پیشگام به عنوان صادر کننده، شرکت ها را کاندید دریافت "جایزه Global Player" می کند.

علاوه بر این، "جایزه Expat" به فردی اهدا میشود که خدمات برجسته ای به تجارت خارجی اتریش ارائه کرده است.

"جایزه جهانی EcoVision" به شرکت های اتریشی تعلق می گیرد که فناوری ها، محصولات و خدمات ابتکاری آنها سهم ماندگاری در حفاظت از محیط زیست و حفاظت از آب و هوا دارند.


جوایز صادرات اتریش ٢٠٢٢ - برندگان جایزه:

کسب و کار و بازرگانی
Gold: IONICON Analytik Gesellschaft m.b.H.
Silber:  RINGANA GmbH
Bronze: CREE GmbH 

 

تجارت
Gold:  APV-Technische Produkte GmbH
Silber: BRICKCOMPLETE GmbH
Bronze:  BR Commerce GmbH

 

صنعت
Gold:  Mondi Frantschach GmbH
Silber:  Salvagnini Maschinenbau GmbH
Bronze:  Sprecher Automation GmbH

 

اطلاعات و مشاوره
Gold: PJ Monitoring GmbH
Silber:  IR-WORLD.com Finanzkommunikation GmbH
Bronze:   Ocean Maps GmbH

 

حمل و نقل و تردد
Gold:  ACS Logistics GmbH & Co KG
Silber:  Trawöger Transport GmbH
Bronze:  GlobeAir AG


جایزه Global Player در سال ٢٠٢٢ به شرکت اتریشی VAMED AG، ارائه دهنده پیشگام خدمات بهداشتی و درمانی تعلق می گیرد. VAMED بیش از ٢٤٠٠٠ کارمند در سراسر جهان دارد و اخیراً فروش سالانه ۲.۳ میلیارد یورویی داشته است که دو سوم آن مربوط به صادرات است. VAMED با بیش از ١٠٠٠ پروژه تکمیل شده در زمینه بهداشتی درمانی در ٩٨ کشور جهان و ارائه خدمات به بیش از ٨٠٠ مرکز بهداشتی درمانی با مجموع ۲۲٧٠٠٠ تخت، به یک رهبر بازار جهانی در زمینه خدمات بهداشتی درمانی بدل شده است.

جایزه Expat امسال به خانم سوزان ژانگ-پونگراتز، مدیر عامل شرکت Getzner Materials Co.Ltd تعلق می گیرد. او از سال ۲٠١٧ مسئول اجرایی  و برنامه ریزی استراتژیک مواد Getzner در چین و هنگ کنگ بوده است.

Getzner متخصص و پیشگام در صنعت عایق‌سازی و دفع ارتعاش و محافظت در برابر ضربه برای استفاده در خطوط راه‌آهن، در بخش ساخت‌ و ساز و در صنعت می باشد. چین به علت داشتن شهرهای بزرگ و شبکه متراکم خطوط ریلی پرسرعت، بازار جالب توجهی برای شرکت پرچمدار اتریش محسوب می شود. 

شرکت Global Hydro Energy جایزه جهانی EcoVision ٢٠٢٢ را دریافت می کند. این شرکت با سهم صادراتی بیش از ٩٠ درصد، اولین انتخاب برای فناوری‌های کوچک برق آبی در سراسر جهان است. اتریشی ها در توربین های Kaplan، Pelton و Francis در محدوده ١٠٠ کیلووات تا ۳٠ مگاوات تخصص دارند و با این تخصص می توانند همچنین راه حل های کلیدی ارائه دهند. Global Hydro Energy به علت ارائه راه حل هایی مانند HEROS، یک سیستم کنترل توربین و نیروگاه کاملاً خودکار یا هوشمند، یک نیروگاه PLUG-IN، به عنوان یک شرکت بین المللی برتر شناخته می شود.