Inhalt

امکان تحقیقات در وین با سرمایه گذاری میلیونی تأیید شد

Boehringer Ingelheim در حال گسترش مرکز تحقیقات سرطان خود و قرار دادن پر دیگری در کلاه وین به عنوان یک مرکز علوم زیستی است! ساختمان جدید همچنین پایدار و کم مصرف خواهد بود.

© ADVANTAGE AUSTRIA
© ADVANTAGE AUSTRIA
listen

امکان در وین، که در حال حاضر بزرگ ترین شرکت داروسازی در سراسر جهان است، اکنون با 6300 متر مربع فضای قابل استفاده اضافی و تیمی که از 450 به 500 کارمند افزایش یافته، در حال گسترش است. این ارتقا 60 میلیون یورو هزینه برای این مجموعه خواهد داشت و قرار است در سال 2024 تکمیل شود.

مرکز تحقیقاتی در وین بر روی سه نوع بیماری متمرکز است: سرطان ریه، سرطان روده و سرطان پانکراس و بررسی تولید داروئی که مستقیماً روی سلول های بدخیم کار می کند. این مرکز در رویکرد دوم تحقیقات خود، تقویت پاسخ سیستم ایمنی به سرطان را بررسی می کند. این شرکت در حال حاضر فعالانه در تحقیقات پایه، تحقیقات کاربردی، تحقیقات بالینی و تولید در وین شرکت دارد.

پایداری و بهره وری انرژی از اولویت های اصلی در طول ساخت و ساز خواهد بود و سقف و نما قرار است به آرایه فتوولتائیک مجهز شوند. انتظار می رود با این کار سالانه از انتشار 40 تا 45 تن CO2 جلوگیری شود که برابر با مصرف برق حدود 30 خانوار است. سایه در ساختمان با شیشه های الکتروکرومیک ایجاد می شود که بسته به میزان نور خورشید کاملاً خودکار تیره شده و برخلاف محافظ خارجی در برابر آفتاب بطور مستقل از شرایط آب و هوایی است. این امر موجب صرفه جویی بیش از 30 درصدی در شرایط تهویه مطبوع خواهد شد.