Inhalt

اخبار

our news

سال 1400 مبارک!

تیم بخش بازرگانی سفارت اتریش فرا رسیدن نوروز 1400 را تبریک گفته و سالی پر از شادی و سلامتی برای شما آرزومند است!در ایام نوروز دفتر ما علاوه بر تعطیلات معمول آخر هفته (روزهای جمعه و شنبه) در تاریخ های زیر نیز بسته است:1 الی 4 فروردین9 فروردین12 فروردینو 15 فروردین با بهترین آرزوها! 

 روز باز آژانس سرمایه گذاری اتریش 2021: اتریش - مرکز ارتباطات و فناوری اطلاعات و نوآوری در قلب اروپا، 11 مارس، 9 صبح الی 5 بعد از ظهر، کنفرانس آنلاین

کنفرانس امسال با شکوفایی ارتباطات و فناوری اطلاعات و چشم انداز نوآوری اتریش برگزار می شود و کارشناسان ، بنیان گذاران و سرمایه گذاران آینده را گرد هم می آورد.

شروع اجرای پروژه آزمایشی در وین: تست های غرغره برای همه

پایتخت اتریش تست غرغره PCR از شرکت LEAD Horizon را به تست کنونی کووید 19 اضافه می کند. 

جایزه صادرات 2020: برترین صادرکنندگان اتریش در مرکز توجه

ADVANTAGE AUSTRIA از شرکت های اتریشی که بواسطه تعهدات بین المللی خود از رشد اقتصادی،  رفاه و فرصت های شغلی پشتیبانی می کنند ، تجلیل بعمل آورد.

قهرمانان جهانی متولد شده: اتریش از شرکت های نوآور خود تجلیل می کند

جوایز به 30 شرکت اتریشی جدید التاسیس اعطا شده اند که از زمان افتتاح تاکنون استراتژی بین المللی سازی را دنبال کرده اند.

AVANT-PREMIÈRE MUSIC + MEDIA MARKT VIENNA 2021، بازار بین المللی بخش فرهنگی فیلم و موسیقی وین در 15 تا 18 فوریه 2021 به صورت آنلاین برگزار می شود

Avant Première Music + Media Market، بازار جهانی سالانه بخش فرهنگی فیلم و موسیقی و همچنین یک رویداد B2B برای کارشناسان و نیز تصمیم گیرندگان این صنعت تخصصی است. رویداد مجازی امسال در بستر آنلاین b2match از 15 تا 18 فوریه برگزار خواهد شد. Avant Première توسط   IMZ - International Music + Media Center برای اولین بار در سال 2021 با همکاری ADVANTAGE AUSTRIA برگزار می شود.

"100 استارتاپ راه اندازی شده در اتریش" - کتابی پر از داستان های موفقیت

یک نشریه جدید داستان های موفقیت در صحنه استارتاپ های اتریش را به نمایش می گذارد. شرکت های معرفی شده در این کتاب با رای جامعه انتخاب شده اند.

همایش بین المللی ساخت و مهندسی ماشین آلات در وین: کنفرانس مجازی، 11 و 12 مارس 2021

اتریش در زمینه مهندسی ماشین آلات و تاسیسات از بهترین های جهان است. این رویداد دو روزه خریداران بین المللی و تامین کنندگان اتریشی را گرد هم خواهد آورد.

شرکت اتریشی پلی مون نقش اصلی در توسعه واکسن را بازی کرده است

شرکت Polymun Scientific مستقر در اتریش، دانش کلیدی جهت تولید واکسن COVID-19 توسط Biontech/Pfizer را ارائه نموده که بتازگی مورد تائید اتحادیه اروپا قرار گرفته است.

فناوری پزشکی اتریش در سراسر جهان حائز اهمیت است

از تجهیزات تشخیص پزشکی و ابزارهای دندانپزشکی گرفته تا ساخت و مدیریت بیمارستان های بزرگ، فناوری پزشکی اتریش حرف اول را می زند.