Inhalt

بررسي اجمالي

Standard Content Module

شرکت های اتریشی در زمینه مهندسی کارخانه و ساخت کارخانه هوشمند دارای تخصص بالایی هستند: تا نیازهای مشتریان خود را برآورده نمایند. شرکت های اتریشی طلایه دار دیجیتال سازی تولید و مدرن سازی بخش های مهم صنعتی مانند صنایع غذایی، نساجی، خودروسازی و هوانوردی هستند. شرکت های اتریشی به همکاری سازنده و پایدار خود با مشتریان در سراسر جهان افتخار می کنند. برای مثال، تحویل قریب به 15,000 سیستم تراموای برقی در سراسر دنیا یا نصب سریع ترین خط تولید پلوس در دنیا. 

listen

فاصله نزدیک با مشتریان در سراسر دنیا از نقاط قوت شرکت های اتریشی است که به لطف صادرات کارخانجات تخصصی می توانند روابط تجاری قوی و پایداری را برقرار نمایند. مهندسین کارخانه در اتریش دو راز موفقیت دیگر نیز دارند: آموزش بالای پرسنل و دانش تخصصی در خلق راه حل ها در صنعت 4.0 (انقلاب صنعتی چهارم).

محصولات متنوع

مشتریان بین‌المللی سازندگان اتریشی کارخانجات، خدماتی در کلاس جهانی دریافت می‌کنند، از برنامه‌ریزی پروژه تا مهندسی و ساخت و تحویل کارخانه بصورت کامل.

با استفاده از تخصص موجود، مهندسی کارخانجات به سمت مدرنیزاسیون حوزه‌های دیگر در حال حرکت است، مانند صنایع معدن‌کاری، فلزات و پلاستیک. تولیدکنندگان اتریشی بویلر، موتورهای درون سوز و توربین‌های بخار همچنین سازندگان اتریشی سیستم‌های تهویه و گرمایش کلیه مولفه های لازم برای عملکرد کارخانه‌ها را تأمین می‌کنند. کمپانی‌های مشاوره‌ و الکترونیکی اتریش با موفقیت در اتوماسیون و توسعه راه‌حل‌های انقلاب صنعتی چهارم مشارکت دارند.

تخصص اتریش برای مشتریان در سراسر جهان

سازندگان اتریشی کارخانجات توجه بسیار زیادی به محصولات خود دارند. این کمپانی ها آماده سرمایه‌گذاری در آینده برای کیفیت بالاتر هستند، یعنی سرمایه‌گذاری در تحقیقات و توسعه و همچنین نسل‌ بعدی کارمندان. اتریش نه تنها جایگاهی برای کمپانی‌های بین‌المللی تکنولوژیکی است که از هزاران کارمند استفاده می‌کنند و از تأمین کنندگان پیشرو تجهیزات، خدمات و امکانات در سراسر جهان هستند، بلکه همچنین صنعت این کشور نیز شامل شرکت ‌های محلی تازه تأسیس و قهرمانان ناشناخته متعددی است که نقش مهمی در مجامع بین‌المللی سطح بالا ایفا می کنند.

انقلاب صنعتی چهارم

کمپانی‌های اتریشی در خط مقدم دیجیتال سازی تولید هستند. راهکارهای انقلاب صنعتی چهارم در سراسر جهان مورد تقاضا هستند و در حال مدرن سازی بخش‌های مهم صنعتی مانند صنایع خودروسازی، شیمیایی و دارویی می‌باشند.

 برای شرکت پیشرو صنعت شیشه‌های سکوریت فنلاند، یک کمپانی اتریشی در حال ایجاد خطوط تولید و برش شیشه‌ سکوریت است و از یک فناوری پردازش کاملاً اتوماتیک استفاده نموده که دربرگیرنده بخش‌های پردازش و لجستیک بوده و کل فرایند تولید را احیا نموده است.

کمپانی‌های اتریشی، سیستم‌های پربازده به لحاظ مصرف انرژی با آلایندگی پایین را برای بهسازی بهره‌وری و کیفیت محصول تأمین نموده اند. در اینجا، از فرایندهای تولید هوشمند و راهکارهای اتوماسیون نوآورانه استفاده می‌شود.

مهندسین و تکنسین ها

مشتریان بین‌المللی کمپانی‌های اتریشی می‌توانند بر آموزش صحیح فنی کارمندان تکیه کنند، مانند فارغ‌التحصیلان دانشگاه های اتریش (بعنوان مثال دانشگاه فنی وین و دانشگاه فنی گراتس)، که با تولیدکنندگان در حوزه‌های مختلف همکاری دارند. تقریباً نیمی از جوانان اتریشی با "سیستم آموزش دوگانه" آموزش داده می‌شوند. بعلاوه، دانشکده‌های عالی فنی (HTL)، "استخوان‌بندی فنی" اتریش را شکل می‌دهند.

علاوه بر دانشگاه‌های فنی سطح بالا، بیش از 50 نهاد و مؤسسه تحقیقاتی غیردانشگاهی وجود دارند که از شرکای تجاری کمپانی ها هستند، مانند:

listen