Inhalt

نگاه اجمالي

Standard Content Module
یک موتور ب.ام.و و مرسدس بنز چه وجه مشترکی دارند؟ هر دوی آنها اتریشی هستند. زیرا تمام قطعات ضروری خودرو، حتی در برخی موارد، کل خودرو، مانند بنز بیابانی آلمان در اتریش ساخته می شوند. وجود شبکه قوی بین شرکت ها از ویژگی های این صنعت بین المللی خودروسازی است. اتریش بعنوان تامین کننده قطعات و فناوری های خودروئی دارای نقش مهمی در این زمینه است.
listen

متخصصینی با شبکه های ارتباطی بین المللی

صنعت خودروسازی اتریش، خدمات بین المللی به مشتریان خود را در حوزه های مختلف عرضه می کند، مانند ساخت بدنه، قطعات الکتریکی و الکترونیکی، موتور و خدمات پس از فروش. خوشه های صنعت خودروسازی در دو منطقه در اتریش شکل گرفته اند که در آنها، با تسهیل همکاری میان کمپانی ها، نوآوری برای محصولات جدید و فرآیند های تولید تقویت می شود. بیش از 700 کمپانی اتریشی در بخش خودروسازی و صنایع پشتیبان، وجهه بالای صنعت خودروسازی اتریش را تضمین کرده اند.

برای سال ها صنعت خودروسازی CEE شاهد خیز و گسترش قابل ملاحظه ای بوده است. اتریش در قلب منطقه قرار گرفته و به شکل بهینه به فرآیندهای زنجیره تأمین وارد شده است. صنعت خودروسازی اتریش بیش از همه با آلمان در ارتباط است. تقریبأ نیمی از صادرات اتریش به این همسایه شمالی انجام می شود. بعلاوه، بسیاری از گروه های خودروسازی آلمان در اتریش دارای سایت تولید هستند یا آنکه ارتباط نزدیکی با تأمین کنندگان اتریشی دارند.

نوآوری

در طول 25 سال گذشته، 7.8 میلیارد یورو در توسعه صنعت خودروسازی اتریش سرمایه گذاری شده است. هر ساله، حدود 20٫000 یورو در هر واحد تولیدی برای تحقیقات و توسعه هزینه می شود. تکنولوژی ها و مفاهیم جدید بسرعت در این طرح ها پیاده سازی شده اند. کیفیت، امنیت و محیط زیست در رده های اول قرار دارند.

صنعت خودروسازی اتریش در زمینه تولید موتور و اتومبیل های شاسی بلند دارای توانایی های جهانی است و در زمینه مهندسی و ساخت نمونه های اولیه تخصص دارد. کمپانی های اتریشی عناصر پیچیده ای از واحدهای چهار چرخ متحرک تا موتورهای درون سوز، سیلندرها و قطعات ویژه را می سازند. در حال حاضر، کمپانی های اتریشی در حال کمک به شکل دهی به آینده حمل و نقل جهان، مثلأ از طریق تأمین باتری های قدرتمند برای خودروهای برقی هستند.

حمل و نقل پایدار

بیشترین تغییرات در صنایع خودروسازی در حوزه محیط زیست و انرژی مورد انتظار است. بواسطه ارتقای قوانین زیست محیطی و هزینه های بالای آلودگی های زیست محیطی، کمپانی های خودروسازی اتریش به محصولات با بهره وری انرژی بالا و آلودگی پایین روی آورده اند. به لحاظ فنی، این مهم با سیستم های حرکتی جدید و ساخت اتومبیل های سبک تر حاصل می شود.

"حمل و نقل پاک" نقطه قوت برجسته ئی برای صنعت خودروسازی اتریش محسوب می شود. در زمینه های "زنجیره حرکتی اقتصادی"، "مواد اقتصادی"، و "طراحی اقتصادی و تولید هوشمند"، راهکارهای صرفه جویی در منابع برای همه جنبه های پایداری بوجود آمده اند. وسایل نقلیه برقی با دامنه حرکتی بیشتر و وسایل نقلیه پلاگین هیبریدی بیشترین شانس را برای موفقیت در بازارهای آینده در بخش "اتومبیل های سبز" دارند. سازندگان موتور در حال انجام تحقیقاتی روی موتورهای الکتریکی و هیبریدی، و کار روی مدل های حرکتی برای گاز طبیعی و LPG هستند.

در زمینه ساخت سازه های سبک وزن با بهره وری بالای انرژی و منابع، اتریش بواسطه تخصص های کاربری مواد در سطح برتر اروپا قرار دارد. در مقایسه با 50 کشور اروپایی در بخش سازه های سبک، اتریش علیا در رتبه نوزدهم قرار دارد. در زمینه کامپوزیت های فلزی، این کشور رتبه سوم را دارا است. در همه زمینه های مربوط به فولاد، فلزات سبک، پلاستیک، چوب یا مواد کامپوزیت: محصولات اتریشی برای آینده ساخته می شوند. علاوه بر دانشگاه های فنی که عملکردی برتر را در زمینه صنایع خودرو ارائه می دهند، بیش از 50 موسسه تحقیقاتی غیردانشگاهی در اتریش، بعنوان شرکای تجاری کمپانی ها، وجود دارند.

در ارتباط با اتومبیل های خودران، اتریش تکنولوژی سطح بالایی را برای استفاده در سراسر جهان عرضه کرده است. یک کمپانی در وین به تولید یک پلت فرم واحد کنترل ایمنی پرداخته است که سازندگان اتومبیل و تأمین کنندگان در سراسر جهان می توانند از آن بهره گیرند. این پلت فرم ترکیبی است از یک معماری انعطاف پذیر و یک کیت ایمن که براحتی می تواند با نیازهای مشتری تطبیق پیدا کرده و همچنین کمک بسیاری به حمل و نقل پایدار و ایمن در آینده نماید.

listen