Inhalt

بررسي اجمالي

Standard Content Module
غالبا به منظور اتخاذ تصمیمات صحیح در زمان توسعه جهانی و تغییر سریع فناوری ها به وجود یک دیدگاه خارجی نیاز است. ارائه دهندگان خدمات فناوری اطلاعات، مشاوران مدیریتی و حسابداران اتریش با بهره مندی از آگاهی خوب نسبت به مسائل مربوط به آینده و دارا بودن تخصص عمیق می توانند از مشتریان خود حمایت کنند. و آمار فروش این بخش نشان دهنده رضایت مشتریان از خدمات مشاوران اتریشی است: ارائه دهندگان خدمات دانش محور در اتریش با دارا بودن بیش از 80000 کارمند دارای نرخ رشد فروش سالانه 8 درصد است.
listen

موفقیت شرکت‌های مشاوره، موفقیت مشتریان است

دوران وجهه مخدوش شرکت‌های مشاوره به پایان رسیده است. نیازهای کیفی و استانداردهای آموزشی در این صنعت بالا هستند و متخصصین از اطمینان مشتریان خود بهره‌مند می‌شوند. افزایش تعداد کارمندان و درآمدهای صادراتی نشان می‌دهد که تأمین کنندگان خدمات دانش-محور، صنعتی رو به رشد در عصر دیجیتال هستند.

شرکت‌های مشاوره‌ای اتریشی کل طیف مشاوره ها را پوشش می‌دهند، از مشاوره مدیریت برای توسعه استراتژی، آنالیز کمپانی و خدماتی مانند مشاوره ادغام/اکتساب گرفته تا مشاوره نوآوری. مسلمأ مشاورین اتریشی در حوزه‌های استراتژی و سیاست پرسنل، بازاریابی پرسنل و مساعدت برای کاریابی فعال هستند.

در کشور اتریش، شرکت‌های مشاوره‌ای بزرگی فعالیت می‌کنند و سرویس‌های مشاوره مختلفی را از یک منبع منفرد ارائه می‌دهند. همچنین تعداد بسیاری از کمپانی‌های مشاوره کوچک و متوسط نیز وجود دارند که تخصص بالایی در برخی حوزه‌های ویژه کسب کرده‌اند.

برای مثال، کمپانی‌های آینده‌نگر می‌توانند یک متخصص اتریشی را بیابند که به آن‌ها در یکپارچه سازی موضوع پایداری در همة جنبه‌ها (توسعه پایدار و تغییرات آب و هوا، مدیریت منابع، اخلاقیات، ارزش افزوده، انرژی) در عملکردهای تجاری کمک نماید.

همچنین مشاورین اتریشی، امکان انجام فرایندهای منحصر به فردی مثل ایجاد سیستم‌های فتوولتائیک که به طور مستقیم به پریز برق متصل شوند را فراهم کرده‌اند. این محصول انحصاری اتریشی، پیشرفت خود را مدیون سرمایه گذاری جمعی بشکل پیش‌فروش است که استاندارد جدیدی را در مدیریت نوآوری شرکت‌های کوچک و متوسط به‌وجودآورده است: "نوآوری 100% با ریسک 10%".

نگاهی به آینده- و یک دورنمای بین‌المللی

مشاورین اتریشی، شرکای کمپانی‌های سراسر جهان هستند. حدود 20% از گردش مالی کمپانی‌های مشاوره اتریشی مربوط به خارج از مرزهای اتریش است.

صنعت مشاوره در اتریش در حال حرکت به سمت "i-volution" است: توسعه اینترنت، نوآوری و آینده نگری. برای مثال، یک سیستم منحصربه‌فرد جهانی، که در اتریش به‌وجودآمد، امکان مشاهده نیروگاه‌های برق آبی را از طریق تلفن همراه، تبلت و کامپیوتر تنها با استفاده از یک مرورگر فراهم می‌کند. راهکار وب، استانداردهای جدیدی را در تکنولوژی اتوماسیون و ترکیب کنترل کلاسیک PLC با محاسبات قبلی، تلفن‌های همراه و داده‌های بزرگ به دست می‌دهد.

امنیت

دیجیتالی شدن، علاوه بر فرصت‌ها و پتانسیل‌های جدید تجاری، خطراتی را نیز به همراه دارد. مشاوره صحیح در حوزه امنیت داده‌ها و اطلاعات منجر به کاهش ریسک می‌شود. این کار می‌تواند از حمله به زیرساخت‌های دیجیتال IT جلوگیری کند و به کمپانی ها در جهت محافظت از دارایی‌های معنوی، داده‌ها و رموز تجاری خود کمک کند. مشاورین مدیریت در اتریش تخصص لازم را برای یافتن راهکارهای آینده‌نگر و مستقل از سازنده برای کمپانی‌های سراسر جهان در اختیار دارند.

بالاترین استانداردها

خط‌مشی‌های دقیق و استانداردهای آموزشی، تضمین کننده کیفیت خدمات ارائه شده توسط کمپانی‌های مشاوره اتریشی هستند. نقش مهم در انطباق با استانداردهای بالا را کیفیت بالای آموزش‌های آکادمیک ایفا می کند که مدارک مختلفی را برای تضمین بازدهی و اثبات کیفیت مشاورین اتریشی، که در سطح جهان شناخته شده هستند، ارائه می نماید.