Inhalt

بررسي اجمالي

Standard Content Module
بزرگ ترین پل متحرک (بالارونده) جهان، تاسیسات تصفیه فاضلاب در امارات متحده عربی، ساخت یک هواپیمای مسابقه کارآمد - تنها چند نمونه از دستاوردهای مهندسان اتریشی است. این امر از طریق تحصیلات ممتاز، جستجوی راه حل های پایدار، مهارت ها و تخصص های مختلف و همکاری قوی تحقق می یابد. این همان چیزی است که مشتریان جهانی می توانند از کارکنان 7700 دفتر مهندسی در اتریش انتظار داشته باشند.  
listen

خدمات فنی در خدمت زندگی روزمره

خدمات مهندسی متنوع و جامع هستند. شرکت‌های مهندسی اتریش در بیش از 50 حوزه تخصصی مختلف فعال هستند، مانند:

  • فیزیک ساختمان
  • مهندسی برق
  • طراحی داخلی
  • فناوری نصب و راه اندازی
  • مهندسی عمران و مدیریت آب
  • طراحی و معماری مناظر و
  • مهندسی مکانیک

همه اینها کیفیت و رفاه زندگی را تضمین می کنند. در اینجا حفاظت از منابع یکی از اهداف متعالی است. از مشاوره، تولید برنامه ها و مطالعات و انجام آزمایشات تا نظارت بر اجرا و تست آزمایشی پروژه ها: مهندسین در کلیه مراحل شرکت دارند.

حفظ محیط زیست قابل زندگی، ایجاد ساختمان‌های اقتصادی و کاربردی، استفاده از فناوری‌های جدید، کار مشارکتی و فرهنگ قرارداد در طول دوره  از مهم‌ ترین شاخص‌های صنعت هستند.

خدمات مهندسی اتریش برای همه جهان

در بندر روتردام، اداره مهندسی اتریش مسئول برنامه‌ریزی کلی برای یک پل متحرک، از طرح اولیه تا ساخت حقیقی آن است. ساخت فونداسیون و ستون‌ها در آب همچنین محدودیت های فضای تنگ، چالش بزرگی برای طراحی و اجرا بوده است. در عملکرد معمول، پل‌ جدید دارای دو دهانه قابل ناوبری و عرشه ئی برای عبور وسایل نقلیه موتوری و خط آهن است. هنگامی که پل بالا می رود، عبور کشتی‌های تجاری عظیم نیز امکان‌پذیر خواهد بود.

روش جدید تونل زنی اتریش (NATM)، یک روش شناخته شده در سطح بین‌المللی است که از مدت ها پیش مورد استفاده قرار می گرفته است. امروزه، تیم های تحقیقاتی اتریش همچنان به یافتن راه های بهبود فرآیندها و توسعه روش های جایگزین ادامه می دهند.

یک کمپانی برنامه‌ریزی و مشاوره در اتریش با تخصص در پروژه‌های بزرگ نفت و گاز، انرژی، آب و زیرساخت‌های حمل و نقل همچنین پروژه‌های بزرگ میان رشته‌ای، در اجرای خط لوله گاز Trans-Anatolian در ترکیه، پروژه‌ نیروگاه های هیدروالکتریک در لائوس همچنین نوسازی یک فرودگاه در ترکمنستان مشارکت دارد.

ایجاد یک پلتفرم کاملاً پایدار چند-حسگری برای کنترل از راه دور با کمک یک هواپیمای سبک، نتیجه مهندسی اتریشی است. سیستم پایدار برای این امر در هر نقطه از جهان منحصر به فرد بوده، کیفیت داده ها را بهبود بخشیده و بسیار کم هزینه است.

مورد دیگری که برای محافظت از محیط زیست در کل دایرة قطبی اهمیت دارد، ساخت تاسیسات سولفور زدایی از گازهای خروجی یک کارخانه تولید نیکل در Norilsk (روسیه) است. این پروژه عظیم، که دربرگیرنده مجموعاً 25 واحد است، تحت شرایط دشواری طرح‌ریزی شده است: یخبندان تقریباً دائمی، دمای منفی 57 درجه سانتیگراد،  زمین یخزده و امکان حمل و نقل تنها از طریق دریا یا مسیر رودخانه در طی عملیات دائمی.

ساخت آینده

فردی که مایل به ساخت آینده باشد این کار را تحت شرایط جامعه شناختی و اجتماعی-اقتصادی انجام می‌دهد که بسیار متفاوت با امروز خواهد بود. تغییرات اقلیمی تأثیر زیادی بر طراحی، ساخت و کارکرد ساختمان‌های آینده خواهند داشت. در اینجا مواد و فرآیندهای جدید، فرصت های نوینی را برای رویاروئی با این چالش‌ها فراهم می آورند.

در آینده، بخش بزرگی از مردم در "ابر-شهرها" زندگی خواهند کرد که این امر نیازهای جدیدی در رابطه با مدیریت حمل‌ونقل، انرژی، ضایعات و آب، ساخت و سازهای تجاری و مسکونی و امکانات رفاهی بوجود خواهد آورد.

طی سال های اخیر، جامعه و جهان کار به واسطه دیجیتالی شدن دچار تغییرات قابل ملاحظه ئی شده اند. استفاده از یک نرم‌افزار تخصصی، تقریباً در همه رشته‌ها رواج پیدا کرده است. فناوری "مدل سازی اطلاعات ساختمان" (BIM)، تبدیل به بخشی اصولی از دیجیتالی شدن صنعت ساخت‌وساز  شده و یک مؤلفه اساسی است که به شکل پیوسته خود را در سطح بین‌المللی عرضه می کند. در آینده، فناوری مدل سازی اطلاعات ساختمان تأثیر قابل ملاحظه‌ای بر زنجیره ارزشی ساخت‌وساز خواهد گذاشت و منجر به تغییرات سازمانی در فرآیند ساخت و ساز خواهد شد.