Inhalt

بررسي اجمالي

Standard Content Module
شناخته شده ترین نام در بازار در زمینه ماشین آلات پلاستیک در صنعت بسته بندی؟ بزرگ ترین تولید کننده کارتن روکش دار قابل بازیافت در دنیا؟ اولین سازنده کاغذ غیر مضر؟ شیلنگ های دارای 70% مواد پایه نفتی کمتر؟ بسته بندی پلاستیکی شفاف برای تخم مرغ از جنس مواد بازیافتی؟ تولید کنندگان اتریشی در صنایع کاغذ و بسته بندی مبتکر و موفق هستند.
listen

صنایع بسته بندی اتریش دارای جهت‌ گیری جهانی هستند و در زمینه تولید محصولات در سراسر جهان موفق بوده‌اند. همچنین صنعت کاغذ اتریش در سراسر جهان حضور دارد. سهم صادرات این صنعت 85% است. در 27 منطقه، حدود 5.2 میلیون تن کاغذ و مقوا و 1.5 میلیون تن پالپ تولید می‌شوند.

محیط زیست و پایداری

صنایع کاغذ و بسته ‌بندی اتریش از پیشگامان در ارائه راهکارهای سازگار با محیط زیست هستند. کمپانی‌های اتریشی در این بخش، استانداردهای زیست محیطی و فنی سطح بالایی دارند. آنها روی کاهش آلودگی آب و هوا، مثلاً از طریق افزایش استفاده از منابع انرژی بیوژنی فاقد دی اکسید کربن تمرکز می‌کنند. موضوع مهم برای کمپانی ها در صنعت بسته‌بندی، جلوگیری از ایجاد ضایعات با استفاده از بسته بندی ایمن و کاربردی به خصوص در صنعت مواد غذایی است. محصولات با کیفیت و سازگار با محیط زیست تولید شده توسط کمپانی‌های اتریشی همواره در رقابت‌های بین‌المللی پیروز بوده اند.

محصولات سفارشی

یکی از نقاط قوت کمپانی‌های اتریشی، پیاده‌ سازی راهکارهای اختصاصی براساس نیاز مشتریان است.

تولیدکنندگان ماشین‌آلات حوزه پلاستیک در کشور اتریش، همانند تولیدکنندگان و پردازش کنندگان مقوای موجدار اهمیت بسیاری در سطح بین‌الملل دارند. در بخش تبلیغات روی وسایط حمل‌ونقل، کمپانی‌های اتریشی بالاترین خلاقیت و کیفیت را عرضه می‌کنند.

تولیدکنندگان اتریشی برچسب روی محصولات نیز در سطح بین‌المللی مشتری دارند، مثلاً با عرضه راهکارهای سفارشی برای محافظت از برند و محصول. بعنوان مثال می توان برچسب های تولیدکنندگان اتریشی را بر روی ودکای روسی نیز مشاهده کرد.

یک کمپانی اتریشی نیز از پیشگامان جهان در حوزه تولید بسته ‌بندی‌های انعطاف‌پذیر است. این کمپانی تأمین‌کننده سازمان‌های چند ملیتی و پیشگامان بازار محلی در عرضه مواد غذایی، غذای حیوان، داروها و صنایع نوشیدنی است.

این شرکت دارای قدمتی طولانی است و در نتیجه یکی از تولیدکنندگان موفق بین‌المللی جعبه‌ و کارتن به شمار می‌رود که می‌توان تاریخچة آن را به بیش از 100 سال پیش نسبت داد.

یکی از پیشروان بازار جهانی در زمینه کاغذ سیگار و کاغذ صافی نیز یک شرکت اتریشی است، که محصولات خود را به بیش از 100 کشور می‌فروشد و دارای یک قرن سابقه است.

چالش‌های آینده

 تغییرات جمعیت شناختی روی صنعت اثر می‌گذارند. خانواده‌های تک نفره، کودکان و افراد مسن نیاز به محصولات ویژه‌ ئی دارند. باید شرایط قانونی سخت‌گیرانه تری در خصوص الزامات زیست‌محیطی و برچسب ها وضع شود. در نهایت، بسیار مهم است که راهکارهای بسته‌ بندی مقرون به صرفه و آماده فروش برای خرده‌ فروشان عرضه شوند؛ این راهکارها شامل حوزه ئی هستند که تأمین کنندگان اتریشی در آن می‌توانند محصولاتی با کیفیت بالا به مشتریان خود عرضه کنند.

listen