Inhalt

بررسي اجمالي

Standard Content Module

آینده به شهرها بویژه به شهر وین تعلق دارد: پایتخت اتریش برای هشتمین دهمین بار متوالی در سال 2019 توسط بنگاه مشاوران Mercer بعنوان زیست پذیرترین شهر جهان انتخاب شده است و مهاجرین نیز وین را تحسین می کنند. این کلان شهر واقع بر کرانه رود دانوب دارای بیشترین امتیاز در بخش های کیفیت آب، درمان، فاضلاب، حمل و نقل عمومی و مدارس است. در نتیجه، اراضی اتریش و بویژه اراضی وین به طور قابل توجهی عامل جذب سرمایه گذاری هستند.

listen

املاک و مستغلات در حال حاضر تنها راه برای سرمایه‌ گذاری سودآور و ایمن است. بازسازی اقتصاد جهانی و رشد جمعیت مورد انتظار در کشورهای نوظهور و در حال توسعه منجر به افزایش تقاضا برای املاک و مستغلات شده است. گرایش به محصولات سفارشی در جهان در حال افزایش است، مرز میان زندگی و کار در حال محو شدن است و مناطق شهری در حال رشد هستندد. تأمین کنندگان خدمات املاک و مستغلات با محصولات انعطاف‌پذیر و روش‌های مدیریت نوآورانه به این تحولات پاسخ می‌دهند.

کمپانی‌های باسابقه اتریش، بازار کشور را می‌شناسند، اما مشاورین املاک و کارگزاران در اتریش در خارج از مرزها نیز فعالیت می‌کنند و متکی بر قراردادهای سودآور و پیش فروش و شبکه‌هایی با کشورهای همسایه شرقی هستند. دپارتمان های املاک و مستغلات و بانک‌های اتریش نیز دانش گسترده از بازار کشورهای اروپای مرکزی و شرقی  و قراردادهای طولانی‌مدت دارند.

متخصصین اتریشی املاک و مستغلات و بخش مدیریت املاک، خدماتی را برای همه انواع ملک، از توسعه پروژه و تعمیرات و نگهداری تا ارزیابی دارایی ها و مشاوره املاک برای سرمایه‌گذاری ارائه می‌کنند.

ویژگی‌های سرمایه‌گذاری

نرخ بهره پایین باعث جذابیت سرمایه‌گذاری در بخش املاک و مستغلات می‌شود. در بین سال‌های 2010 تا 2015، قیمت آپارتمان بطور متوسط تا بیش از 20% افزایش پیدا کرد. علاوه بر پایتخت کشور، وین، مراکز استانی سالزبورگ، گراتس و لینتز نیز از کانون‌های تمرکز سرمایه گذاران هستند.

بیش از همه، آپارتمان‌ها و مجتمع‌های چند واحدی مورد تقاضا هستند. این املاک با افزایش ارزش و درآمد حاصل از اجاره، همراه هستند. کارشناسان املاک و مستغلات در اتریش به مشتریان خود کمک می‌کنند تا تصمیمات صحیحی در مورد موقعیت مکانی، زیرساخت و متراژ آپارتمان‌ خود بگیرند.

تأمین کنندگان خدمات املاک و مستغلات، خدمات ارزشیابی ملک، ارزشیابی سند دارایی و مشاوره صحیح را برای سرمایه گذاری، توسعه پروژه، ارزیابی شایستگی، مدیریت سند دارایی و تأمین مالی و کنترل املاک و مستغلات، ارائه می‌کنند.

پایداری

اهمیت پایداری اکولوژیکی در معماری، صنعت املاک و مستغلات، ساخت مسکن و توسعه شهری در حال افزایش است. استفاده اقتصادی از زمین ساخت و ساز، استفاده از مواد و مصالح سالم و طبیعی و تولید انرژی اکولوژیکی نقش بسیار مهمی در گزینش مسکن دارند.

 کارشناسان املاک و مستغلات اتریش، روند‌ها و راهکارهای نوآورانه را می‌شناسند. در همه زمینه‌ها از جمله خودکفایی و بهره ‌وری انرژی در ساخت‌وساز و مدیریت ساختمان، ساخت و ساز و زندگی در ساختمان‌های چوبی و افزایش بهره‌ وری از طریق دیجیتالی سازی ساخت ‌وساز و مدیریت ساختمان (BIM)، شرکت ها در صنعت در آینده  مقاوم هستند.

آخرین بروزرسانی: : 31.05.2022