Inhalt

بررسي اجمالي

Standard Content Module
محصولات سفارشی برای بهترین رده سنی مشتریان، گروهی با قدرت خرید بالا و تمایل زیاد به پول خرج کردن با الگوهای مصرفی مدرن، در اتریش ساخته می شوند. از تلفن همراه برای سالمندان گرفته تا روش های فناورانه برای زندگی همراه با همیاری محیطی یا فناوری های پزشکی بسیار تخصصی: شرکت های اتریشی در بازارهای نسل نقره ئی جهان خدمت رسانی می کنند.
listen

این صنعت، حوزه‌هایی از زندگی را پوشش می‌دهد که در آنها، نیازهای ویژه و خواست‌های گروه جمعیتی بالای 50 سال مد نظر قرار می‌گیرند. این رده سنی، یک گروه هدف سودآور است که با کیفیت و برند آشنائی کاملی دارد.  

بازار نسل نقره ئی بیش از همه در ایالات متحده و ژاپن رشد کرده است. در آلمان، فرانسه و بریتانیا، اهمیت آن سال به سال در حال افزایش است. تغییرات جمعیت شناختی اهمیت روزافزونی در اروپای شرقی پیدا می‌کنند.

آینده با محصولات نوآورانه ئی ترسیم می‌شود که از تناسب اندام و توانایی‌های حرکتی این نسل اطمینان حاصل می‌کند، عطش آنها به دانش را برطرف می‌کند (مثلاً یادگیری مادام العمر، تعطیلات فعال و سفرهای مطالعاتی) و به آنها امکان یک زندگی مستقل و راحت را می‌دهد.

محصولات و خدمات مربوط به نسل نقره ئی، دامنه ئی از کالاهای مصرفی (لباس، تجهیزات خانگی، سلامت و مراقبت فردی، مکمل‌های مواد غذایی، تکنولوژی و الکترونیک، خودروها و غیره)، سفر و اقامتگاه های رفاهی، کیترینگ و ارائه خدمات املاک و مستغلات (زندگی بدون مرز) را در بر می‌گیرند.

موضوع مهم سلامت

بازار محصولات و خدمات سلامت شخصی اهمیت بسیار زیادی در آینده خواهند داشت. این روند همچنین دربرگیرنده غذاهای سالم (ارگانیک)، مواد غذایی سودمند، مکمل‌های رژیمی و مواد آرایشی و بهداشتی طبیعی است.

حوزه‌های توان‌بخشی، دارویی، تکنولوژی پزشکی و کمک به معلولین مورد توجه ویژه‌ ئی قرار می‌گیرند و در میان کمپانی‌های اتریشی اهمیت دارند. از آنجا که حفظ سلامت اهمیت بنیادین دارد و بسیاری از افراد این گروه محدودیت‌های حرکتی دارند، جنبه ایمنی نیز نقش مهمی را ایفا می‌کند. 

یک شرکت فامیلی تأسیس شده در وین در سال 1907 پیشگام تولید سمعک است و هم‌اکنون 1200 کارمند دارد. شبکه خدمات ملی‌ در اتریش، سوییس، لیختن‌اشتاین، آلمان، فرانسه، اسلوونی و کرواسی بیش از 240 سازمان تخصصی را دربرمی‌گیرد. 

در کشور اتریش، یک بالابر برقی برای افرادی که در بالا رفتن از پله‌ها نیاز به کمک دارند، ساخته شده است. یک بالابر برقی زنجیری نیز برای جابه‌جایی افراد معلول به بالا و پایین پلکان با ارگونومی قابل ملاحظه در قسمت تکیه‌گاه برای افرادی که از این وسیله استفاده می‌کنند، ساخته شده است. 

نسل نقره ئی آنلاین

اینترنت بخشی از زندگی روزمره نسل نقره ئی است که در آن تعداد کاربران به سرعت رو به افزایش است. بعنوان مشتریان مد آگاه، این گروه تمایل زیادی به سفارش آنلاین و استفاده از خدمات تحویل دارند. تقاضا برای کنسول های ویژه بازی (مثلا fitness factor and brain jogging) در حال افزایش است. این گروه بعنوان کاربران فعال تلفن‌های همراه، دارای شبکه های اجتماعی خاص خود هستند. تلفن‌های همراه افراد مسن، با کلیدهای بزرگ در اتریش ساخته و در سطح جهان عرضه شده‌اند.  

تفریح و سرگرمی 

گروه سنی 50 تا 70 سال بیش از تمامی گروه‌های سنی به سفرهای تفریحی می‌روند و در حال تبدیل شدن به یک موتور رشد برای تأمین کنندگان خدمات سفر و گردشگری هستند. صنعت هتلداری با محصولات ویژه‌ ئی مانند تورهای هیجانی و فرهنگی، در ترکیب با خدمات بهداشت و سلامت یا کیترینگ، به این نیازها واکنش نشان می‌دهد. 

یک کمپانی اتریشی، نرم‌افزار کاربردی سفر را با ویژگی‌های بسیاری برای نسل نقره ئی دوستدار سفر ساخته است:

  • فهرست‌های چندمنظوره که برنامه‌ریزی و سازماندهی سفر را امکان‌پذیر می‌سازند
  • داستان‌های مهیج در مورد مقاصد سفر
  • نقشه‌های آفلاین رایگان شهر

در حوزه تجهیزات الکترونیکی، نیازهای ویژه گروه هدف به واسطه ساخت محصولات سهل الاستفاده و حذف سوءکارکردهای ناشی از کاربری نادرست، تأمین می‌شوند.

کیفیت 

کمپانی‌های این صنعت، محصولات خود را منطبق با خواسته‌ها و نیازهای نسل نقره‌ ئی عرضه می‌کنند. آنها درا ین مسیرتحت حمایت پرستاران، پزشکان، معماران و کارشناسان سفر هستند. 

نسل نقره ئی بسیار پیچیده و کیفیت-محور است. این نسل پیش از تصمیم به خرید، در مورد کیفیت، سودمندی و قابلیت اطمینان، اطلاعات جمع‌آوری می‌کند. 

پیش از اتخاذ تصمیم به خرید، نسل نقره‌ ئی معمولاً اطلاعاتی را پیرامون پایداری و سازگاری با محیط زیست کسب می کند. تأمین کنندگان خدمات در اتریش، که اهمیت زیادی برای استفاده اقتصادی از منابع قائل هستند، محصولاتی بهینه را برای این گروه از مشتریان ایجاد کرده‌اند.