Inhalt

بررسي اجمالي

Standard Content Module
چه در تابستان چه در زمستان: اتریش دارای طیف متنوعی از ورزش ها و تفریحات است: اسکی، پیاده روی، طبیعت، موزه، آداب و رسوم، معماری، گردشگری شهری، گردشگری سلامت، رویدادهای فرهنگی، میزبانی سطح بالا، غذا، نوشیدنی ها، هتل های سطح بالا و همگی به صورت فردی و حضوری؛ خوب است بدانیم 80% فعالیت های گردشگری در اتریش به صورت کسب و کارهای فامیلی اداره می شوند. 
listen

90000 سازمان در صنعت گردشگری مربوط هستند به بخش‌های کترینگ، صنعت هتلداری، ورزش و سرگرمی، آژانس‌های مسافرتی، سینما، سازمان‌های فرهنگی و اوقات فراغت همچنین سازمان‌های بهداشت و سلامت. ارزش افزوده مستقیم و غیرمستقیم این صنعت در حدود 56.6 میلیارد دلار در سال است که بیش از 16% از تولید ناخالص داخلی (BIP) است. صنعت گردشگری و تفریحات به طور مستقیم و غیرمستقیم حدود 715000 فرصت شغلی در اتریش به وجود آورده است.

بیش از 30 گروه شغلی در انجمن شرکت های تفریحی و ورزشی اتاق فدرال بازرگانی اتریش (WKO) عضو هستند. این گروه ها شامل مواردی نظیر راهنمای تور، شرکت‌های تناسب اندام، تیم‌های اسب‌سواری، قایقرانی، برگزارکنندگان کمپینگ، کلاس‌ های رقص یا کازینو و دستگاه‌های فروش اتوماتیک هستند.  

تخصصی پیرامون زمین و افراد

صنعت آژانس های مسافرتی در اتریش دارای تعداد زیادی شرکت‌های کوچک است که عمدتاً دارای یک تا 9 کارمند هستند. در حال حاضر در حدود 730 آژانس مسافرتی به عنوان عامل برگزاری تور فعالیت می‌کنند.

راهنماهای تور کمک زیادی به انتقال وجهه مثبت اتریش می‌نمایند. آنها فرهنگ و هنر همچنین طبیعت و سبک زندگی اتریش را به میهمانان نشان می‌دهند. آنها کارشناس تاریخ هستند و در عین حال با نبض زمانه پیش می‌روند. با کمک یک پلتفرم، میهمانان می‌توانند راهنمای توری انتخاب کنند که به زبان خودشان صحبت می‌کند و یک برنامه کاملاً اختصاصی را تدارک ببینند.

با سازماندهی صحیح در همه سطوح

صنعت رویداد می‌تواند اتریش را به عنوان یک موقعیت توریستی در صحنه رقابت بین‌المللی برجسته سازد. رویدادهای اصلی مانند رقص باله یا مسابقات اسکی، از حوزه‌های تخصصی این صنعت و در بسیاری از کشورها شناخته شده است. روندهای تعیین‌ شده در این صنعت، به‌عنوان نمونه شامل حوزه دیجیتالی سازی، توریسم پایدار و توریسم سلامت هستند.

به خصوص در رویدادهای بزرگ، توجه ویژه‌ ئی به امنیت می‌شود، چرا که مبحثی مهم برای گزینش اتریش به عنوان مقصد گردشگری است. زیرساخت‌های فوق‌العاده هتلداری و راه های ارتباطی شناخته ‌شده در حیطه حمل ‌ونقل بین‌المللی نیز این روند را تکمیل می‌کنند.

مسئولیت‌پذیری

کمپانی‌های اتریش در زمینه جداسازی ضایعات و اجتناب از ایجاد زباله، ساخت‌وساز با صرفه‌جویی در مصرف انرژی، استفاده از شکل‌های انرژی جایگزین و حمل‌ونقل الکترونیکی سرآمد هستند.

همچنین مسائل اخلاقی در ارتباط با مواد غذایی و استفاده پایدار از طبیعت برای اهداف گردشگری همچنین قابلیت های دسترسی گسترده در اولویت بالایی قرار دارند. قوانین سختگیرانه اتریش تاثیر ویژه ئی بر صنایع سطح بالای کترینگ دارند.

مراقبت حرفه‌ ئی روی شیب کوه ها

آموزش اسکی در اتریش از موفق ‌ترین محصولات بین‌المللی این صنعت است و به کشورهای دیگر جهان نیز صادر می‌شود. به منظور هماهنگی با تغییر و تحولات صنعت اسکی، انجمن آموزش اسکی اتریش با همکاری انجمن‌های مربیان اسکی، تور پیست اسکی را بوجود آورده اند.

یک پیشنهاد ویژه: یاد گیری اسکی در سه روز. این کمپین به مبتدیان، خانواده‌ها و کسانی که می‌خواهند دوباره شروع کنند، فرصتی برای یادگیری در پیست یکی از مدارس متعدد اسکی حرفه ئی در اتریش را می دهد.

آموزش

آموزش نقش بسیار مهمی برای صنعت ورزش و سرگرمی در اتریش دارد و در سطح بین‌المللی شناخته شده است. به منظور تضمین صلاحیت کارمندان، مدارک کارآموزی و مجوز کار داده می‌شود. تنها در صنعت گردشگری، 10 تخصص کارآموزی ایجاد شده اند که هر کدام از آنها وجهه شغلی بخصوص و شرایط ویژه‌ ئی دارند.

سطح بالای آموزش کارمندان اهمیت زیادی برای گردشگری با کیفیت در کشوری مثل اتریش دارد و در 28 گروه آموزشی گردشگری، در قالب مطالعات گردشگری، ارائه می‌گردد. این همچنین بدان معنا است که تعداد بسیاری از سرآشپزهای شناخته شده، هتل های برتر، مدیران رویداد و سلامت در اتریش وجود دارند که نه تنها به شکل ملی، بلکه در سطح بین‌المللی فعالیت می‌کنند.

رویدادهای سبز

بسیاری از سازمان دهندگان اتریشی به دنبال برگزاری رویدادهای پایدار هستند. یک پلتفرم وجود دارد که آن‌ها را در کنار کمپانی‌های ارائه دهنده محصولات پایدار در صنعت رویداد قرار می‌دهد.

در مواردی از قبیل سالن‌های پذیرایی، هتل‌های سازگار با محیط زیست یا کترینگ های اکولوژیکی، رویدادها می‌توانند از همان ابتدا برنامه‌ریزی شوند، خواه در ارتباط با لیوان‌های یکبار مصرف یا تجهیزات باشد یا فناوری های برگزاری رویداد.

آیا می دانستید که …

وین در بین پنج شهر برترجهت برگزاری کنفرانس در جهان قرار دارد؟
دانوب پرترددترین رودخانه جهان از نظر حضور کشتی‌های تفریحی است؟

listen