Inhalt

بررسي اجمالي

Standard Content Module
گردشگری زمستانی اتریش در زمره بهترین های دنیا است. سه دلیل عمده برای این مسئله وجود دارد: مهمان نوازی اتریشی ها، نسبت قیمت/عملکرد خیلی خوب و زیرساخت سطح بالای گردشگری.
listen

دانش و زیر ساخت گردشگری اتریش بسیار متنوع است: از تولیدکنندگان و تأمین کنندگان خدمات و صنایع ورزش‌های زمستانی گرفته تا تله کابین و تأمین کنندگان خدمات کمپینگ های اسکی، مشاورین و برنامه‌ریزان برای پروژه‌های زیر ساخت و گردشگری و همچنین تجهیزات سکونت، رستوران‌ها و امکانات رفاهی.

اتریش دارای شرکت‌های کوچک و متوسط بسیاری در این حوزه است، مانند برنامه‌ریزان، معماران یا مشاورین و تولیدکنندگان تجهیزاتی مانند دوچرخه، ترامپولین، پارک های سنگ نوردی یا پلتفرم های مشاهده مناظر. از جمله، کمپانی‌های اسکی و شرکت‌های ساخت تله کابین دارای قدمت زیادی در اتریش هستند.

زمستان در کوه ها

در حدود دو سوم گردشگران برای تجربه‌های زمستانی به اتریش می‌آیند. هر سال زمستان، تله کابین ها، هتل ها و مراکز توریستی مانند اسپاها، به علاقه‌مندان به ورزش‌های زمستانی خدمات می‌دهند.

تابستان در کوه ها

بیش از 80% از کمپانی‌های تله کابین در کشور اتریش در فصل تابستان فعالیت می‌کنند. در طول سال‌ها، فصل تابستان برای مناطق کوهستانی به یک ستون مهم صنعتی تبدیل شده است. تجربه تله کابین کوهستان در فصل تابستان منجر به توسعه گسترده مناطق توریستی شده است. استفاده تابستانی از کوهستان شامل دوچرخه سواری در دامنه ها، کوهنوردی، طبیعت گردی، امکاناتی مانند پارک‌های سنگ نوردی، شهربازی‌های کودکان یا دریاچه‌های مصنوعی در روستاهای کوهستانی است.

پیشگام بازار جهانی در زمینه تله کابین

اتریش پیشگام بازار جهانی در زمینه کابل های تله کابین است و از نظر کیفیت و ایمنی تجهیزات در جهان شناخته شده است. هر ساله، تا 600 میلیون نفر در فصل تابستان با آنها جابه‌جا می‌شوند و 55 میلیون اسکی سواری انجام می‌شود. این صنعت نه ‌تنها سودآورترین صنعت برای سرمایه‌گذاری است، بلکه همچنین یکی از نوآورانه ترین موارد نیز هست.

گرایش بالای کمپانی‌های داخلی به سرمایه‌گذاری، یک پیش نیاز برای متعالی سازی تجربه اسکی برای بسیاری از گردشگران ورودی به اتریش با کیفیت و انعطاف‌پذیری بالا است و گردشگران می‌توانند از مدرن‌ترین و ایمن ترین تجهیزات استفاده کنند.

تله کابین ها به دلایل مختلف در کلان شهرها استفاده می‌شوند. آنها به عنوان یک روش حمل مسافر، برای کمک به زیرساخت موجود و برای مشاهده مناظر کوهستانی به کار می‌روند.

نمونه چین

بازار محصولات تفریحی و سرگرمی در چین در حال گسترش فزاینده است و نرخ رشد پیوسته ئی دارد. مصرف کنندگان چینی علاقه زیادی به ورزش‌های زمستانی دارند و مشارکت بیجینگ در میزبانی المپیک زمستانی 2022 نیروی بیشتری را در بازار ورزش‌های زمستانی چین به وجود آورده است. اسکی از ورزش‌های رایج برای هواداران ورزشی طبقه متوسط اجتماعی چین در سال‌های اخیر بوده است. هم‌اکنون بیش از شش میلیون اسکی باز در کشور چین وجود دارند و این رقم در حال افزایش است.

پرسنل

صنعت تله کابین از صنایع مهم اشتغال‌ زا در کشور اتریش است، و 99300 شغل تمام وقت را به‌وجود آورده که از این میان 17300 مورد به طور مستقیم مرتبط با کمپانی‌های تولید تله کابین است. در Landesberufsschule Hallein، تکنسین های تله کابین های آینده در یک برنامه آموزشی 3.5 ساله آموزش داده می‌شوند. مرکز پژوهش‌های بین‌المللی در سالزبورگ، یک تله کابین کامل را با واگن و بالابرهای آن عرضه کرده است.

آینده

در آینده، استفاده از زیرساخت توریستی در همۀ سال دارای اهمیت بیش از پیش خواهد بود، بخصوص استفاده تابستانی از تله کابین. حمل‌ونقل مدرن از نظر سرعت، آسایش و تجهیزات در حال گسترش است. موضوع راهنمایی بازدیدکنندگان در مناطق کوهستانی نیز به کانون تمرکز این صنعت تبدیل شده است. تجربیات و کشفیات جدید به انگیزه سفر در تعطیلات و تصمیم‌ گیری در مورد مقصد سفر کمک می‌کنند. یک زیر ساخت رشد یافته می‌تواند کلید تجربه مثبت سفر در تعطیلات باشد.

listen