Inhalt

بررسي اجمالي

Standard Content Module
نقطه قوت گردشگری اتریش را می توان تنها با یک عدد نشان داد: قریب به 40 میلیون میهمان سالانه از این کشور دیدن می کنند. چه برای تعطیلات تفریحی تابستانه، رویدادهای ورزشی زمستانی، یا شرکت در کنفرانس های بزرگ: گردشگری اتریش پیشنهادی خوب برای مسافران بین المللی دارد.
listen

اتریش دارای ویژگی‌های بسیاری به عنوان مقصد گردشگران است. شرایط امنیتی فوق‌العاده، محیط پاک و فرهنگ متعالی مردم را از سراسر جهان جذب می‌کند. کیفیت بالای زندگی به واسطه زیرساخت‌های مناسب و رفاه مثال زدنی از عناصری هستند که این کشور را برای مشتریان بین‌المللی جذاب ساخته‌اند.

در مورد گردشگران تفریحی، مسافرین با دامنه گسترده ئی از فعالیت های تفریحی مواجه می‌شوند. در فصل تابستان، کوهستان‌ها و شهرهای اتریش و در فصل زمستان، ورزش‌های زمستانی، هدف گردشگران خواهند بود.

در حوزه MICE (جلسات، طرح ها، همایش ها، رویدادها)، کمپانی‌های اتریشی به برگزاری رویدادهای بزرگ مثل کنگره‌ها، کنفرانس‌ها و فعالیت‌های سازمانی می‌پردازند. تدوین کنندگان این خدمات، چالش لجستیک سازماندهی رویداد را با 3000 شرکت کننده مدیریت می‌کنند.

هم چنین ویژگی‌هایی مانند توریسم سلامت و گردشگری موضوعی، مانند سفرهای مرتبط با معماری، شراب و هنر نیز در میان محصولات این صنعت وجود دارند.

حوزه های تخصصی اتریش

ریش بهترین اسکی بازان جهان را دارد، چرا که کوه ها و تله کابین های این کشور در کلاس جهانی قرار دارند. میهمانانی از بسیاری نقاط جهان، که به ورزش‌های زمستانی و برفی علاقه‌مند هستند، از این امکانات برای مدت‌ها استفاده کرده اند، چرا که اتریش پیشگام توریسم زمستانی است. اسکی کلاسیک هم‌اکنون با محصولات دیگری مثل مجموعه‌های حرکات نمایشی با اسنوبورد، SPA برای Apres-Ski و مجموعه‌های تفریحی منطقه ئی مربوط به اسکی گسترش پیدا کرده است.

محصولات فرهنگی شهرهای اتریش فوق‌العاده هستند. از جمله، موسیقی کلاسیک در اتریش رشد یافته است. به عنوان نمونه، وین، شهری با تنها 1.8 میلیون نفر جمعیت، سالیانه 100000 بازدید کننده را در کنسرت تابستانی موسیقی کلاسیک جذب می‌کند. حوزه های دیگر گردشگری اتریش عبارتند از سفر با کشتی و توریسم شراب.

صنعت کاملاً وابسته به متغیرهای خارجی مثل نوسانات ارز و تحولات سیاسی است. ترکیب چند فرهنگی محصولات می‌تواند این نوسانات را کنترل کند و توانایی های میان فرهنگی کارشناسان توریسم در اتریش بالا است. آنها محصولات سفارشی برای بازدیدکنندگانی با فرهنگ‌های مختلف می‌سازند.

توریسم اختصاصی

فعالان بخش توریسم در اتریش آموزش‌های ویژه می‌بینند و "حس اتریشی" را منتقل می‌کنند که بازدیدکنندگان به آن علاقه‌مند هستند. همچنین این فعالان دارای وجهه بسیار خوبی در خارج از کشور هستند. آموزش‌ آنها در همه سطوح انجام می‌شود:

  • کارآموزی
  • مدارس فنی و حرفه‌ ئی
  • دانشگاه علوم کاربردی
  • دانشگاه ماژول
  • دانشکده گردشگری سالزبورگ

 

پایداری

یکی از دلایل اصلی که مسافرین اتریش را به عنوان مقصد خود انتخاب می‌کنند، طبیعت بکر این کشور است. درنتیجه برای کمپانی‌های گردشگری ضروری است که عملکرد پایدار را گسترش داده و پیاده ‌سازی کنند. به عنوان نمونه، جلوگیری از ایجاد ضایعات و تفکیک آنها یا مفاهیم صرفه‌جویی در انرژی در زمینه کترینگ و صنعت هتلداری از جنبه‌های مهم بازاریابی محصولات گردشگری است.

موفقیت همگانی

شرایط رقابتی در گردشگری بدان معناست که کیفیت محصولات بالا خواهد بود. بسیاری از نهادها و کمپانی ها با هم در خدمت‌رسانی به بازدید کنندگان کار می‌کنند. از جوامعی که زیرساخت را ایجاد می‌کنند، تا مناطقی که آن‌ها را بازاریابی می‌کنند، تا صنعت کترینگ و سازمان دهندگان، همگی دست در دست هم برای ارائه خدمات به بازدید کنندگان جهانی فعالیت می‌کنند.

listen