Inhalt

بررسي اجمالي

Standard Content Module
در پروژه های مهندسی عمران اعم از ساخت راه، پل یا تونل و فضاهای زیرزمینی از شرکت های اتریشی مشاوره گرفته می شود. امنیت، کیفیت و طراحی هوشمندانه و خوب از جمله مواردی است که مشتریان بین المللی در زمینه مهندسی فضاهای زیرزمینی و بخش زیرساخت حمل و نقل می توانند از شرکت های اتریشی انتظار داشته باشند. پیشگامان فناوری و بازار جهانی در اینجا فعالیت می کنند، بعنوان مثال در حوزه تولید صفحه تیوب، پلتفرم کشتی و فاضلاب. 
listen

هرچه ضریب حمل‌ونقل برای جریان ترافیکی بالاتر باشد، اثر اقتصادی آن روی منطقه بیشتر است. زیرساخت حمل‌ ونقل معمولاً دارای اثرات مثبتی مانند یکپارچگی منطقه و پیدایش ستون‌های رشد است. کمپانی‌های زیرساخت حمل ‌ونقل و مهندسی عمران در اتریش دامنه گسترده‌ ئی از خدمات را ارائه می‌کنند: از مشاوره، برنامه‌ریزی و مشارکت گرفته تا اجرا و تکمیل پروژه‌ها در هماهنگی با صنعت. 

  • ساخت پل و بزرگ‌راه
  • حفر تونل
  • ساخت خط لوله و فاضلاب
  • راهسازی
  • خط راه ‌آهن
  • مهندسی هیدرولیک
  • ساخت و سازهای ویژه و سایر بخش‌های مهندسی عمران
 

کمپانی‌های اتریشی دارای تخصصی شناخته شده در سطح جهانی برای پروژه‌های مهم مهندسی عمران (راهسازی، ساخت پل، ساخت گودال و تونل)، مواد ساختمانی هوشمند و با کیفیت، محصولاتی مانند لوله ها، زهکشی، شیار لوله کشی و غیره، علاوه ‌بر ماشین‌آلات و وسایط نقلیه ویژه هستند. 

اتریش سرزمینی کوهستانی است و راه‌سازی تحت شرایط دشوار در آن قدمتی طولانی دارد. روند دیجیتالی سازی در ساخت ‌وساز اخیرأ مورد توجه زیادی قرار گرفته است. تلماتیک ترافیکی و سیستم‌های کنترلی اتریش برای تردد شماری و بهینه ‌سازی جریان‌های ترافیک در سطح جهان مشتری دارند. 

آموزش 

آموزش موضوعی نقش مهمی در مهندسی عمران و بخش زیرساخت حمل‌ ونقل ایفا می‌کند، چرا که کارگران ماهر از مهم ‌ترین بخش‌های کمپانی ساخت ‌وساز هستند.

 در صنعت ساخت و ساز اتریش، دوره‌های آموزشی مختلفی ارائه می‌شوند، از کارآموزی هایی مثل آجرچینی و اسکلت زنی در مدارس فنی و حرفه‌ای (HTL) تا سرپرستی پروژه و مطالعات دانشکده‌ها و دانشگاه ها. با در اختیار داشتن کارمندان آموزش دیده، صنعت ساخت و ساز اتریش می‌تواند در سطح جهان رقابت کند. 

پایداری  

کمپانی‌های اتریشی مسائل را در صنعت شناسایی می‌کنند و برای آن راه حل پیدا می‌کنند: خیابان‌ها، پل‌ها و تونل‌ها می‌بایست از مسیرهای سبز یا منابع طبیعی بگذرند تا مناطق را به هم وصل کنند. برنامه ‌ریزی هوشمندانه می‌تواند اثرات مخرب را مد نظر قرار بدهد و آنها را از طریق اقدامات محافظتی به حداقل برساند. حمل و نقل صحیح می‌تواند از محیط زیست در هنگام ساخت سازه‌ ها، مثلاً از طریق گزینش دقیق مواد ساختمانی، نحوه انهدام آنها، استفاده از تجهیزات ساخت با آلایندگی پایین و در نهایت، استفاده پایدار از ساختمان‌ها با بهره ‌وری بالای انرژی، محافظت نماید. مشتریان جهانی از سال‌ها تجربه کمپانی‌های اتریشی در این حوزه‌ها سود می‌برند.

 

امنیت و مسئولیت‌پذیری

امنیت در مناطق ساخت‌ وساز و مشاغل ایمن می‌تواند از کارگران محافظت کرده و در هزینه‌ها صرفه‌جویی نماید. در نتیجه، امنیت در محیط کار نقش مهمی در صنعت ساخت و ساز ایفا می‌کند. برای کمپانی‌های اتریشی، امنیت در محیط کار بخشی از سیستم‌های مدیریت یکپارچه است. اقدامات امنیتی و محافظتی با استانداردها، قوانین و خط ‌مشی‌ها تعیین می‌شوند. به علاوه، کمپانی ها دارای استانداردهای ایزو و تضمین‌های کیفیت هستند. 

 به ویژه پیمانکاران که همواره در معرض مناطق ساخت ‌وساز متنوعی هستند، می‌بایست در مقابل ذ‌ینفعان مختلف مسئولیت پذیر باشند. بسیاری از کمپانی‌های بزرگ از   " مسئولیت اجتماعی سازمان " (CSR) در مدیریت خود بهره می‌گیرند. 

آینده

 موضوعات مربوط به آینده عبارتند از حمل و نقل و ترافیک، بهینه‌ سازی جریان ترافیکی و وسایل نقلیه خودران از طریق فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT). راه حل های ترافیک بین الملل و کار بر روی تعادل ظریف بین اقتصاد و اکوسیستم ها هر روز اهمیت بیشتری پیدا می کنند.

listen