Inhalt

بررسي اجمالي

Standard Content Module
190 سال تخصص در ساخت پیشرانه های کشتی، سیستم ضد نوسان لنج ها، سیستم های پمپی کارآمد؟ اتریش حتی بدون همجواری با آب، کشور صنایع دریانوردی است.
listen

صنایع دریایی شامل تأمین کالاها و خدمات از طریق کشتی‌ها، کشتی‌سازی، کشتیرانی، بنادر، زیرساخت‌ها، لجستیک، گردشگری و صنایع پشتیبان هستند. 

کشتیرانی بزرگ‌ ترین بخش اقتصاد دریائی است. کشتیرانی شامل استفاده از کشتی‌ها، به خصوص برای حمل کالا و مسافر است. به علاوه، موضوع کشتیرانی در دریاچه ها و رودخانه‌ها نیز در حوزه صنایع دریائی قرار می‌گیرد.

تأمین کنندگان و خدمات دهندگان صنایع دریایی روی توسعه و ساخت سیستم‌های نوآورانه تمرکز می کنند. این موارد نه تنها به ساخت کشتی، بلکه همچنین به تجهیزات دریانوردی و سیستم‌های لجستیک و مدیریت بنادر، تکنولوژی های امنیتی و زیست‌محیطی دریایی همچنین تکنولوژی‌های دورکران و سایر حوزه‌های تکنولوژی‌های دریائی مرتبط می‌شوند. 

محصولات سفارشی

کمپانی‌های اتریشی فعال در صنایع دریانوردی، محصولاتی با کیفیت استثنایی ارائه می‌کنند که در سطح جهان شناخته شده هستند. چیزی که اهمیت ویژه‌ای دارد، تأمین موتورها و سیستم‌های حرکتی همچنین تکنولوژی‌های امنیتی، محافظت در برابر آتش‌سوزی، انتظامات داخلی، سیستم‌های تعلیق، داده‌ها و سیستم‌های کنترلی ساخت اتریش هستند که مشتریان زیادی دارند. 

یکی از ویژگی‌های بخصوص کمپانی‌های اتریشی، ارائه محصولات سفارشی است که بر اساس نیاز مشتریان توسعه یافته و پیاده سازی می‌شوند. این صنعت دارای قدمت طولانی، اهداف پایدار و توانایی‌های مبتکرانه فوق‌العاده‌ ئی است.

آینده

فرصت‌های کمپانی‌های تولید و تأمین برای آینده عبارتند از حمل‌ونقل دریائی و بیش از همه، صنایع بندرگاهی، کمپانی‌های کشتیرانی و مشاوره لجستیک.  پس بنادر اروپایی خود را به عنوان یک مرکز لجستیک، تأمین‌کننده خدمات لجستیک و حاملان وسائل چندگانه حمل و نقل معرفی کرده اند. منطقه دانوب بعنوان یک کریدور کشتیرانی به دریای سیاه، تحت توسعه مثبت در صنایع گردشگری و حمل‌ونقل کالا قرار گرفته است.

روندها

 روند کلی در زمینه کشتی‌سازی اساساً در جهت گسترش ظرفیت حمل و نقل (تعداد کانتینر) در هر کشتی گام برمی دارد. چالش‌های این حوزه، مسائل مربوط به سازگاری زیست‌محیطی و استفاده از سوخت و سیستم‌های پیشرانی جایگزین است.