Dit jaar toont de geplande conferentie hoe creatief men kan omgaan met veerkracht en hoe men met nieuwe en onverwachte ideeën kan reageren op crisissen en storingen.
Praktijkvoorbeelden en onderzoeksresultaten uit verschillende disciplines zullen tijdens de conferentie in de Oostenrijkse hoofdstad een creatieve dialoog op gang brengen over hoe organisaties en samenlevingen veerkrachtiger kunnen worden.
De conferentie gaat door van 30 november t.e.m. 1 december 2023. Het actuele programma kunt u vinden op de website van het evenement. De voertaal is Engels.
Het Global Peter Drucker Forum is een bijzondere managementconferentie op wereldniveau, gewijd aan de managementfilosofie van Peter Drucker. Peter Drucker was een managementprofessor, auteur en consultant die leefde van 1909 tot 2005 en wordt vaak de "vader van het management" genoemd. Het forum vindt ieder jaar opnieuw plaats in de maand november in Wenen: de thuisstad van Drucker.